Донорство, як форма лікування безпліддя

Багато жінок не можуть завагітніти. На жаль, таке відбувається все частіше і частіше. Тому лікарі рекомендують їм скористатися донорськими клітинами. У фахівців є великий досвід в даній області. Тому сім’ям, які бажають завести дитину, рекомендуємо звернутися до фахівців.

Показання до проведення процедури.

 • менопауза;
 • повна відсутність яєчників;
 • яйцеклітини поганої якості;
 • рідкісні генетичні захворювання;
 • невдала спроба Еко;
 • багато викиднів в минулому або аборти;
 • онкологічні захворювання.

Донорська програма проводиться анонімно, вона абсолютно безпечна. Донорами є молоді жінки, які проходять медичну, генетичну експертизи. Так само їх обстежують на наявність інфекційних захворювань. Клініка гарантує високу якість зібраних клітин від донора. Вони можуть бути запліднені спермою чоловіка або самого донора.

Донором може бути:

 1. Жінки віком від 18-29 років. Вона повинна мати одного здорову дитину і бажає допомогти іншим мамам знайти щастя.
 2. Не повинно бути шкідливих звичок в анамнезі.
 3. Повна відсутність генетичних захворювань.
 4. Прекрасне психологічне і соматичне здоров’я.

Якщо ви відповідаєте цим вимогам, то ви можете здати яйцеклітину та надати шанс іншим жінкам відчути радість материнства.

Як проводиться процедура?

На жаль, в нашій країні все більше безплідних пар. Дуже часто парам доводиться звертатися за допомогою до лікарів. Донорство ембріонів ось тут, і кожна жінка чи подружжя можуть скористатися можливістю народити дитину. Більшість жінок, які не мають можливість завагітніти, не мають яйцеклітин в яєчниках. Або вони поганої якості, ембріон не може нормально розвиватися всередині і гине. У даній ситуації допомагають лише донорські клітини. З їх допомогою жінка може виносити і народити абсолютно здорову дитину.

Останнім часом в українських клініках безліч фахівців, які займаються допомогою сім’ям, які мріють завести дитину. Такі лікарі називаються репродуктологи. Вже в 1992 році була відкрита чудова клініка «Дахно». Вона спеціалізується на лікуванні від безпліддя. Її клієнтами стало безліч пар, і клініка змогла допомогти 80% жінок.

На базі клініки були проведені допоміжні технології. Вона була названа на честь вченого Федора Власовича Дахно. Він кілька років працював над створенням лабораторії, прагнув знайти спосіб допомогти людям.

Інститут досі займається лікуванням від безпліддя різної складності. Сюди звертаються найрізноманітніші пацієнти України та інших країн світу. Клініка дуже затребувана і люди йдуть з неї щасливі, адже вони могли здійснити свою мрію, зачати дитину.

Переваги клініки:

 1. В першу чергу це величезний досвід в цій сфері (більш ніж 27 років);
 2. конфіденційність наданих відомостей;
 3. діагностика, обстеження на предмет безпліддя;

Клініка повністю обладнана сучасними видами техніки. До кожного пацієнта надається індивідуальний підхід. Це дуже важливо для того, щоб він відчував себе затишно і комфортно в стінах медичного закладу. Якщо виникли проблеми із зачаттям звертайтеся в клініку. Лікарі обов’язково допоможуть.