Коли арештоване майно продано

Вилучений актив підлягає продажу, коли боржник не має коштів для погашення боргу. Кредитор може отримати гарантію. Для відшкодування витрат формується тендер на арештоване майно https://sale.uub.com.ua/.

Право власності на заставу передається у власність банку відповідно до рішення суду. Для належного виконання заставлених зобов’язань кредитори самостійно проводять тендери або покладають ці зобов’язання на спеціалізовані фірми тут https://sale.uub.com.ua/ru/filter/commercial-trades.

Як отримати інформацію про поточний аукціон

Вся інформація про майбутній аукціон розміщується на спеціалізованих ресурсах держави, в тому числі на веб-сайті організаторів аукціону.

Опублікована інформація є безкоштовною та доступною кожному. Для перегляду інформації не потрібна реєстрація.

Здійснюється кілька спроб продати вилучене майно.

На первинному аукціоні майно продається за вартістю, встановленою судом та судовим приставом. Якщо перший аукціон не відбувся, майно не було продано, тому проводиться повторний аукціон.

У разі проведення повторного аукціону майно отримує знижку 14% від вартості майна на першому аукціоні.

Порядок участі в аукціоні

Шукайте предмет, що продається з аукціону.

Ви можете знайти необхідне майно, ознайомившись з інформацією, опублікованою в спеціалізованих періодичних виданнях, звернувшись до спеціальних Інтернет-ресурсів.

Після пошуку пропозиції правила торгів ретельно вивчаються;

Складання форми заяви. Форма додається до повідомлення про участь в аукціоні конфіскованого нерухомого майна, тому складнощів тут не буде;

Зробіть депозит, щоб підтвердити участь у придбанні лота. Організаторам змагань надається відсканована копія квитанції.

Надаються документи, що підтверджують особу учасника, засвідчену згоду подружжя на здійснення подібних операцій;

Конверт із зазначенням первісної вартості товару

Копії установчих документів організації (юридичних осіб), нотаріуса, довіреності представника компанії щодо здійснення повноважень на аукціоні.

Вищевказані документи є мінімальними. У деяких ситуаціях організатори просять надати додаткові документи, тому слід ретельно вивчити правила участі. Організаціям, щоб взяти участь в аукціонах, доведеться привести в порядок бухгалтерію та довідку про своєчасну сплату податків та бюджетних відрахувань.