Продаж сільськогосподарських угідь на сайті ТБ «УЕБ»

Спекуляції навколо зняття мораторію на продаж сільськогосподарських угідь тривали 15 років. За цей час у громадян з’явилося все більше заплутаності в поняттях і виникненні безлічі питань. На сьогоднішній день, питання про ринок землі зрушило з місця. Після реформування ринку в суспільстві з’явилося чимало запитань з цього приводу. Рідко хто сьогодні знає про нюанси безперешкодної купівлі землі, які при цьому діють правові норми, яким чином буде відбуватися купівля-продаж землі — на ці питання багато власників паїв хотіли б отримати відповіді.

Продаж сільськогосподарської землі — що потрібно знати?

Відкриття земельного ринку в Україні було вимогою кредиторів. А саме, такі умови висунув до України Міжнародний валютний фонд. Саме з цієї причини влада України прийняла рішення зняти мораторій на купівлю-продаж землі сільгоспризначення до кінця 2019 року. Верховною Радою від 13 листопада в першому читанні був прийнятий законопроект №2178-10, спираючись на який можна продати або купити пай, який знаходиться у власності держави, комунальній або приватній з 1.10.2020 року. Це вимагає негайного створення нового земельного ринку, над яким зараз триває робота. Виходячи з попередньої статистики, на продаж в Україні буде виставлено 40 млн. Га землі сільського призначення. Ухвалення такого рішення, крім привабливості, містить багато юридичних питань: яким чином потрібно готувати країну до ринку землі, як не допустити шахрайства і монополії, в разі, якщо паї будуть покупатися масово. Всі ці питання залишаються відкритими і на даному етапі на їх складно знайти відповіді.

Сільськогосподарська земля — реалізація у відкритій системі Прозорро.Продажі

Чи не уникнути великих змін в агропромисловому комплексі після зняття мораторію на землю. Саме тому державі потрібно введення інноваційних, сумлінних, прозорих і чесних заходів, здатних регулювати економічні відносини.

Перший права на покупку паю отримує орендар, який зобов’язаний бути громадянином України, саме так написано в новому законодавстві. Не менш важливий момент стосується того, що угоди купівлі-продажу паїв будуть відбуватися в системі Прозорро.Продажі, а точніше, на які працюють з нею майданчиках, таких як ТБ «Українська енергетична біржа». Варто зазначити, що у ТБ УЕБ sale.ueex.com.ua/filter/land-parcel вже є досвід реалізації державного майна — якщо потрібно буде, то на сайті з блискавичною швидкістю будуть організовані торги-онлайн з купівлі-продажу землі сільгосппризначення.

Як саме будуть купуватися і продаватися паї на ТБ «Українська енергетична біржа»?

Прозорро.Продажі — система, яка була створена в 2016 році. В її функції входить забезпечення абсолютно прозорих і чесних торгів для всіх учасників процесу. Варто відзначити, що за торгами можуть спостерігати громадські діячі та активісти. Учасником проекту можна стати, пройшовши реєстрацію на сайті sale.ueex.com.ua. Реєстрація не займає багато часу, а якщо виникнуть які-небудь проблеми, то наші консультанти допоможуть вам їх вирішити.

Всім клієнтам біржі забезпечений безперебійний доступ до сайту. Зайти на майданчик можна з будь-якого пристрою, що має вихід в Інтернет. Також можна підписатися на розсилку E-mail і залишатися завжди поінформованим про нові та вигідні лоти. Наші фахівці готові допомогти, якщо виникнуть які-небудь питання, які стосуються торгів і біржі. А при необхідності можна пройти навчання і отримати джерело знань про торги та нюанси аукціонів